Kaspersky Endpoint Security Cloud představuje jediné řešení pro všechny potřeby v oblasti zabezpečení IT vaší organizace. Soustřeďte se na hladký běh vaší firmy, zatímco Kaspersky se postará o blokování ransomwaru, bezsouborového malwaru, zero-day útoků a dalších hrozeb.

Přístup na bázi cloudu znamená, že vaši uživatelé mohou bezpečně pracovat na jakémkoli zařízení a bezpečně spolupracovat online, v práci nebo z domova, ze vzdálených kanceláří i v terénu. A díky naší cloudové konzoli lze vaše zabezpečení spravovat odkudkoli a kdykoli. Kaspersky Endpoint Security Cloud podporuje bezpečný přechod na cloud, pomocí Shadow IT Discovery a ochrany pro MS Office 365. Začít lze velice rychle a snadno, bez nutnosti nastavovat server nebo konfigurovat zásady zabezpečení, a vaši uživatelé jsou chráněni okamžitě, jakmile se připojí k internetu. Kromě větší bezpečnosti vám Kaspersky Endpoint Security Cloud umožní trávit méně času správou zabezpečení IT, takže získáte více prostoru soustředit se na jiné priority vaší firmy.

Jediné řešení pro všechny vaše potřeby v oblasti zabezpečení IT

Vše, co potřebujete k ochraně stolních počítačů a serverů Windows, zařízení Mac OS, mobilních zařízení se systémem iOS a Android a dokonce i Microsoft Office 365. Jednoduše si můžete zaregistrovat účet Kaspersky Endpoint Security Cloud a nasadit agenty koncových bodů vzdáleně, místo toho, abyste vázali další hardware a software. Oceníte okamžitou ochranu pomocí předdefinovaných zásad vyvinutých našimi bezpečnostními profesionály, stejně jako automatickou prevenci hrozeb a možnost vrácení škodlivých aktivit, které pro vás znamenají snadnou odezvu a celkovou úsporu času. Licence Kaspersky Endpoint Security Cloud Pro zahrnuje online školení v oblasti kybernetické bezpečnosti, abyste měli jistotu, že máte přehled o nejnovějších hrozbách a technikách zmírňování rizik, jak vaše IT zabezpečení postupně roste.

Ochrana kdekoli a odkudkoli

Bez ohledu na umístění vašich fyzických kanceláří nebo na to, kde vaši zaměstnanci pracují při plnění svých úkolů, chraňte je všechny prostřednictvím cloudové konzole. Zabezpečte tak vzdálené kanceláře, zaměstnance pracující z domova a v terénu, ať již jsou u svého stolu nebo na cestách, bez ohledu na to, na jakém zařízení pracují. Povolte vzdálené šifrování a zajistěte tak, že vaše firemní data budou v bezpečí, i když dojde ke ztrátě nebo odcizení zařízení. Bohatá sada možností správy zařízení zajistí, že i mobilní zařízení, která jsou mimo váš dohled, jsou stále v bezpečí a pod vaší kontrolou.

Převezměte kontrolu nad cloudem

Můžete si být jistí, že vaši zaměstnanci budou v práci generovat ‚Shadow IT‘, například chatovat na instant messengerech, sdílet soubory pomocí soukromých cloudových disků, posílat e-maily ze soukromých účtů a ztrácet čas na sociálních sítích. Získejte přehled o vašem Shadow IT, posilte tak kontrolu nad svou infrastrukturou, omezte nepovolené cloudové služby nebo konkrétní uživatele ve vaší síti a vyhněte se úniku dat. Současně umožněte bezpečnou spolupráci a komunikaci v Microsoft Office 365. Ochrana pro všechny její hlavní aplikace je již součástí 1 Kaspersky Endpoint Security Cloud.

Mobilní zabezpečení a správa pro dvě zařízení na jednu uživatelskou licenci

  • Antivirová ochrana v reálném čase chrání před hrozbami, viry a dalšími škodlivými aplikacemi.
  • Webová ochrana blokuje přístup k phishingovým a škodlivým webům a monitoruje přístup k webovým stránkám.
  • Ochrana heslem zajišťuje přístup k zařízení pomocí hesla pro odemknutí obrazovky, s podporou Face ID a Touch ID.
  • Ovládací prvky aplikací a funkcí zamezují nevhodnému používání podnikových aplikací a funkcí mobilního zařízení.
  • Funkce ochrany proti krádeži umožňuje vzdáleně lokalizovat, zamknout, spustit alarm, nebo vymazat data ze zařízení, které bylo ztraceno nebo odcizeno.
  • Bohaté možnosti pro kontrolovaná zařízení poskytují firmám větší kontrolu nad jejich iOS zařízeními.