PCS Dataguard

Aktuality

6.4.2020

Největší rizika číhající na děti v online světě

Podle studie společnosti Kaspersky považuje více než čtvrtina (28 %) rodičů, jejichž dětem je mezi 7 a 12 lety, škodlivý obsah (násilný nebo sexuální) za největší riziko, se kterým se jejich potomci mohou na internetu setkat.
Číst dále
1.4.2020

Vylepšení ochrany MS Office 365

Nová verze bezpečnostního produktu Kaspersky Security for Microsoft Office 365 rozšiřuje ochranu na aplikace pro spolupráci zaměstnanců. Již stávající ochranu nástrojů Exchange Online a OneDrive tak doplňuje zabezpečení SharePoint Online a bezpečné sdílení souborů přes Microsoft Teams.
Číst dále
25.3.2020

Kaspersky poskytne své produkty zdravotnickým organizacím na šest měsíců zdarma

Společnost Kaspersky bezplatně poskytne své produkty určené pro ochranu koncových zařízení všem zdravotnickým organizacím, tak aby byly během současné pandemie chráněny před kybernetickými hrozbami.
Číst dále
25.3.2020

Před super stalkerwarem nejsou v bezpečí žádné soukromé zprávy

Odborníci ze společnosti Kaspersky objevili nový typ stalkerwaru, jehož funkce jsou daleko zákeřnější než u ostatních známých softwarů tohoto druhu.
Číst dále
14.2.2020

DDoS útoky ve čtvrtém kvartále 2019 – 7denní pracovní týden

Množství útoků zablokovaných produkty Kaspersky DDoS Protection v průběhu posledních tří měsíců minulého roku výrazně vzrostlo v porovnání se stejným obdobím v roce 2018 – tehdy bylo detekováno množství odpovídající 56 % útoků provedených ve čtvrtém kvartále 2019.
Číst dále
12.2.2020

Online románky vás mohou přijít draho

V průběhu posledních deseti let se digitální technologie staly prakticky nedílnou součástí všech aspektů našeho života. Jednou z největších změn prošla pravděpodobně komunikace – s rodinou, přáteli ale především se zcela neznámými lidmi.
Číst dále
31.1.2020

Koronavirus útočí i na internetu

Detekční technologie společnosti Kaspersky objevily škodlivé soubory, které se vydávaly za dokumenty týkající se koronaviru. Objevené škodlivé soubory byly ve formátu pdf, mp4 nebo docx a měly obsahovat informace o koronaviru, který hýbe současným světovým děním.
Číst dále
27.1.2020

Tři roky neaktualizované heslo umožnilo hackerům vysávat data z velké firmy

Speciální tým společnosti Kaspersky, zaměřující se na reakci na kybernetické incidenty, sledoval, analyzoval a následně zastavil dlouhotrvající útok na soukromou organizaci. Útok probíhal od roku 2017 do roku 2019 a v jeho důsledku uniklo velké množství citlivých údajů.
Číst dále
20.1.2020

Podvodníci nabízejí odškodné za únik osobních dat, varuje Kaspersky

Odborníci společnosti Kaspersky odhalili nový systém online podvodů. Jeho cílem je přimět lidi, aby si mysleli, že mají nárok na peněžitou kompenzaci. Záminkou pro její poskytnutí je únik osobních údajů.
Číst dále
1 2 3 4

Reference

Kvalitu našich služeb a zkušenosti dokládá mnoho zajímavých referencí.