PCS Dataguard

 

IT outsourcing

 

Outsourcing IT je možné definovat jako službu, která zajistí plynulý chod informačních technologií. Dochází k předání správy a odpovědnosti za chod služeb spojených s IT smluvnímu partnerovi, který je v tomto odvětví specialistou. Využíváním outsourcingu IT firma získává kvalitní péči se 100% garancí funkčnosti spravovaných produktů.

V případě, že se rozhodnete s námi spolupracovat, přenecháte povinnosti spojené se správou bezpečnostních produktů na našich odborných pracovnících. V rámci spolupráce vám nabídneme především kvalitní služby, mnohaleté zkušenosti v oboru, silné know-how, maximální spolehlivost a flexibilní přístup při řešení problémů. Rozsah a kvalitu poskytovaných služeb upravují smluvní podmínky, které je možné nastavit podle specifických potřeb a přání zákazníka. Zásadně nabízíme služby šité na míru!

Nabízíme komplexní službu IT outsourcingu bezpečnostních produktů, od vzdálené správy, pravidelného servisu, až po plnou kapacitu lidských zdrojů.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a poskytujeme mu profesionální servis dle jeho přání a požadavků. Děláme vše pro to, abychom v rámci služby IT outsourcingu podporovali podnikání našich zákazníků v maximálně možné míře. Naší snahou je problémy řešit efektivně bez narušení vnitřních procesů.

Kontaktuje nás se svým požadavkem, rádi se s vámi sejdeme, a podělíme se o naše zkušenosti.