PCS Dataguard

Aktuality

20.7.2020

Rádi sledujete obsah streamovacích služeb? Dejte si pozor na pirátské verze Mandaloriana a Netflixu

Streamovací služby a jejich obsah se v uplynulých měsících těšily velkému zájmu uživatelů, kteří se při pobytu v karanténě chtěli zabavit sledováním filmů a seriálů.
Číst dále
20.7.2020

Průmyslové provozy jsou oblíbeným terčem útoků

Vedle krádeží dat a kompromitace celých dodavatelských řetězců představuje rostoucí hrozbu i ransomware
Číst dále
16.7.2020

Firmy používající EDR detekují kyberhrozby v rámci hodin

Více než čtvrtina (28 %) firem, které používají řešení Endpoint Detection and Response (EDR), dokáže detekovat kyberútoky v rámci několika málo hodin, nebo okamžitě po incidentu.
Číst dále
9.7.2020

Tři v jednom – integrované bezpečnostní řešení pro středně veliké podniky

Nejnovější verze vlajkového produktu pro středně velké firmy a korporace v sobě propojuje řešení Kaspersky Endpoint Security for Business, Cloud Management Console, Kaspersky Endpoint Detection and Response Optimum (EDR Optimum) a Kaspersky Sandbox.
Číst dále
2.7.2020

Útočníci našli nový způsob, jak získat vaše platební údaje

Odborníci ze společnosti Kaspersky objevili novou techniku, díky níž hackeři kradou platební informace uživatelů přímo na e-shopech. Prostřednictvím web skimmingu, jak se tento druh útoku označuje, shromažďují útočníci údaje o platebních kartách uživatelů. Docílí toho registrací do účtů Google Analytics a vložením svého podvrženého kódu do zdrojového kódu webových stránek. Touto metodou doposud ohrozili okolo dvou desítek online obchodů po celém světě.
Číst dále
12.6.2020

Systém sociálního kreditu – jsme připraveni sdílet své soukromé údaje?

Téměř polovina spotřebitelů (46 %) už někdy slyšela o systému sociálního kreditu. Aktuální zpráva společnosti Kaspersky s názvem Sociální kredity a bezpečnost: vstup do světa sociálního hodnocení se zaměřuje na to, jak lidé vnímají sociální hodnocení a jestli jsou připraveni být součástí takového systému.
Číst dále
2.6.2020

Vyděračské techniky ransomwaru Maze

SophosLabs zmapovaly vyděračské techniky ransomwaru Maze zvyšující tlak na zaplacení Studie SophosLabs pomůže bezpečnostním expertům lépe pochopit a předvídat vyvíjející se chování ransomwarových útočníků a chránit svoje organizace
Číst dále
2.6.2020

Ransomware je stále nebezpečnější

Epidemie koronaviru změnila situaci i v oblasti bezpečnosti IT. Útočníci vždy zneužívají aktuální události a koronavirus si pochopitelně nemohli nechat ujít. Podstatnou novinkou je přitom především vyšší počet lidí pracujících z domova a z toho vyplývající změny ve fungování podniků. Z hlediska firem je nyní samozřejmě klíčové zajistit kontinuitu podnikání, nemělo by se to však dít na úkor bezpečnosti IT.
Číst dále
28.5.2020

Spolupracujeme nově také se Safetica Technologies

Rádi bychom Vás informovali o novém produktu, tzv. DLP technologii, který jsme začátkem roku přidali do našeho portfolia.
Číst dále
1 2 3 4 6

Reference

Kvalitu našich služeb a zkušenosti dokládá mnoho zajímavých referencí.