PCS Dataguard

Aktuality

28.4.2020

Kyberzločinci zneužívají pandemii Covid-19 a budují spamovací a phishingovou infrastrukturu

Během uplynulých dvou měsíců zanechal COVID-19 zásadní stopu v doménovém prostoru internetu. Záznamy transparentnosti vydávání certifikátů od hlavních certifikačních autorit ukázaly významný nárůst počtu SSL certifikátů pro webové stránky používající ve svých názvech slova „corona“ nebo „covid“.
Číst dále
28.4.2020

Uzavřeli jsme spolupráci s firmou Sophos

Navázali jsme partnerství se společností Sophos, která je jedním s lídrů v oblasti nové generace kybernetické bezpečnosti, a rozšířili tak portfolio našich vendorů, potažmo nabízených bezpečnostních řešení.
Číst dále
22.4.2020

Finanční hrozby byly zacílené převážně na firemní uživatele

21. dubna 2020 Za celý loňský rok bylo bankovními trojskými koni napadeno 773 943 uživatelů bezpečnostních řešení Kaspersky.
Číst dále
17.4.2020

Kaspersky vylepšuje ochranu vzdálených pracovišť a šedého IT

Nová generace bezpečnostního řešení Kaspersky Endpoint Security Cloud přináší firmám větší kontrolu nad šedým IT.
Číst dále
17.4.2020

Falešné video-hovorové aplikace skrývají malware

Vzhledem k povinné izolaci a přesunu práce z kanceláří do obyváků a domácích pracoven se odborníci z Kaspersky zaměřili na kyberhrozby zacílené na videokonferenční aplikace.
Číst dále
6.4.2020

Největší rizika číhající na děti v online světě

Podle studie společnosti Kaspersky považuje více než čtvrtina (28 %) rodičů, jejichž dětem je mezi 7 a 12 lety, škodlivý obsah (násilný nebo sexuální) za největší riziko, se kterým se jejich potomci mohou na internetu setkat.
Číst dále
1.4.2020

Vylepšení ochrany MS Office 365

Nová verze bezpečnostního produktu Kaspersky Security for Microsoft Office 365 rozšiřuje ochranu na aplikace pro spolupráci zaměstnanců. Již stávající ochranu nástrojů Exchange Online a OneDrive tak doplňuje zabezpečení SharePoint Online a bezpečné sdílení souborů přes Microsoft Teams.
Číst dále
25.3.2020

Kaspersky poskytne své produkty zdravotnickým organizacím na šest měsíců zdarma

Společnost Kaspersky bezplatně poskytne své produkty určené pro ochranu koncových zařízení všem zdravotnickým organizacím, tak aby byly během současné pandemie chráněny před kybernetickými hrozbami.
Číst dále
25.3.2020

Před super stalkerwarem nejsou v bezpečí žádné soukromé zprávy

Odborníci ze společnosti Kaspersky objevili nový typ stalkerwaru, jehož funkce jsou daleko zákeřnější než u ostatních známých softwarů tohoto druhu.
Číst dále
1 2 3 4 5

Reference

Kvalitu našich služeb a zkušenosti dokládá mnoho zajímavých referencí.