PCS Dataguard

Aktuality

14.2.2020

DDoS útoky ve čtvrtém kvartále 2019 – 7denní pracovní týden

Množství útoků zablokovaných produkty Kaspersky DDoS Protection v průběhu posledních tří měsíců minulého roku výrazně vzrostlo v porovnání se stejným obdobím v roce 2018 – tehdy bylo detekováno množství odpovídající 56 % útoků provedených ve čtvrtém kvartále 2019.
Číst dále
12.2.2020

Online románky vás mohou přijít draho

V průběhu posledních deseti let se digitální technologie staly prakticky nedílnou součástí všech aspektů našeho života. Jednou z největších změn prošla pravděpodobně komunikace – s rodinou, přáteli ale především se zcela neznámými lidmi.
Číst dále
31.1.2020

Koronavirus útočí i na internetu

Detekční technologie společnosti Kaspersky objevily škodlivé soubory, které se vydávaly za dokumenty týkající se koronaviru. Objevené škodlivé soubory byly ve formátu pdf, mp4 nebo docx a měly obsahovat informace o koronaviru, který hýbe současným světovým děním.
Číst dále
27.1.2020

Tři roky neaktualizované heslo umožnilo hackerům vysávat data z velké firmy

Speciální tým společnosti Kaspersky, zaměřující se na reakci na kybernetické incidenty, sledoval, analyzoval a následně zastavil dlouhotrvající útok na soukromou organizaci. Útok probíhal od roku 2017 do roku 2019 a v jeho důsledku uniklo velké množství citlivých údajů.
Číst dále
20.1.2020

Podvodníci nabízejí odškodné za únik osobních dat, varuje Kaspersky

Odborníci společnosti Kaspersky odhalili nový systém online podvodů. Jeho cílem je přimět lidi, aby si mysleli, že mají nárok na peněžitou kompenzaci. Záminkou pro její poskytnutí je únik osobních údajů.
Číst dále
17.12.2019

Letos výrazně přibylo nových variant škodlivých programů

Množství unikátních škodlivých objektů detekovaných webovými antivirovými programy Kaspersky letos o osminu stouplo. Odhaleno tak bylo 24 610 126 objektů. Nejvýrazněji se pod zvýšení podepsaly soubory web skimmers, které zaznamenaly 187% růst.
Číst dále
9.12.2019

Zabezpečení biometrických dat – otevřete telefon pomocí prstenu

Jak používat biometrické údaje pro ověřování identity, aniž by se uživatelé museli obávat zneužití těchto jedinečných dat? S možným řešením tohoto problému nyní přichází kyberbezpečnostní společnost Kaspersky. Ta se spojila se švédským designérem módních doplňků a společně vytvořili unikátní šperk, který v sobě snoubí moderní technologie s uměním. Vznikl jedinečný prsten sloužící jako rozšíření digitální identity uživatele, který chrání jeho biometrická data.
Číst dále
3.12.2019

Kaspersky bude ve Švýcarsku zpracovávat data svých zákazníků z USA a Kanady

Společnost Kaspersky udělala další krok v přemisťování své infrastruktury a datových úložišť do Švýcarska. Nově zde bude zpracovávat data svých zákazníků ze Spojených států a Kanady. Společnost také oznámila otevření svého prvního Centra transparentnosti v Latinské Americe. Jeho otevření v brazilském Sao Paulu je naplánované na leden příštího roku.
Číst dále
5.11.2019

Kaspersky zdarma poskytuje své informace o kyberhrozbách

Prostřednictvím služby Kaspersky Threat Intelligence Portal je možné získat veškeré poznatky o kybernetických hrozbách včetně dat a analýz kybernetických útoků, které za více než 20 let nashromáždila společnost Kaspersky.
Číst dále
1 2 3 4 5

Reference

Kvalitu našich služeb a zkušenosti dokládá mnoho zajímavých referencí.