PCS Dataguard

Aktuality

12.6.2020

Systém sociálního kreditu – jsme připraveni sdílet své soukromé údaje?

Téměř polovina spotřebitelů (46 %) už někdy slyšela o systému sociálního kreditu. Aktuální zpráva společnosti Kaspersky s názvem Sociální kredity a bezpečnost: vstup do světa sociálního hodnocení se zaměřuje na to, jak lidé vnímají sociální hodnocení a jestli jsou připraveni být součástí takového systému.
Číst dále
2.6.2020

Vyděračské techniky ransomwaru Maze

SophosLabs zmapovaly vyděračské techniky ransomwaru Maze zvyšující tlak na zaplacení Studie SophosLabs pomůže bezpečnostním expertům lépe pochopit a předvídat vyvíjející se chování ransomwarových útočníků a chránit svoje organizace
Číst dále
2.6.2020

Ransomware je stále nebezpečnější

Epidemie koronaviru změnila situaci i v oblasti bezpečnosti IT. Útočníci vždy zneužívají aktuální události a koronavirus si pochopitelně nemohli nechat ujít. Podstatnou novinkou je přitom především vyšší počet lidí pracujících z domova a z toho vyplývající změny ve fungování podniků. Z hlediska firem je nyní samozřejmě klíčové zajistit kontinuitu podnikání, nemělo by se to však dít na úkor bezpečnosti IT.
Číst dále
28.5.2020

Spolupracujeme nově také se Safetica Technologies

Rádi bychom Vás informovali o novém produktu, tzv. DLP technologii, který jsme začátkem roku přidali do našeho portfolia.
Číst dále
20.5.2020

Eugene Kaspersky spouští startupový akcelerátor na podporu turismu

Eugene Kaspersky, zakladatel a CEO společnosti Kaspersky, spustil turistický startupový akcelerátor “Kaspersky Exploring Russia”. Projekt se zaměřuje na podporu ruského turismu a zejména pak na pomoc mladým živnostníkům, kteří toto období mohou využít k nastartování svého podnikání.
Číst dále
19.5.2020

Množství útoků na bankomaty stouplo o 40 %

Nová verze bezpečnostního řešení Kaspersky Embedded Systems Security poskytuje pokročilé zabezpečení bankomatům, samoobslužným prodejním místům (PoS) a dalším zabudovaným zařízením se systémem Windows. Díky vylepšením je nyní možné toto řešení vzdáleně spravovat a aktualizovat i v místech s 2G internetovým pokrytím.
Číst dále
11.5.2020

DDoS útoky v období pandemie – ztrojnásobil se počet útoků na stránky úřadů

Z dat čtvrtletního reportu společnosti Kaspersky zaměřeného na DDoS útoky vyplývá, že se zvýšil celkový počet DDoS útoků. Strmě stouplo především množství útoků na internetové stránky místních úřadů a vzdělávacích institucí.
Číst dále
28.4.2020

Kyberzločinci zneužívají pandemii Covid-19 a budují spamovací a phishingovou infrastrukturu

Během uplynulých dvou měsíců zanechal COVID-19 zásadní stopu v doménovém prostoru internetu. Záznamy transparentnosti vydávání certifikátů od hlavních certifikačních autorit ukázaly významný nárůst počtu SSL certifikátů pro webové stránky používající ve svých názvech slova „corona“ nebo „covid“.
Číst dále
28.4.2020

Uzavřeli jsme spolupráci s firmou Sophos

Navázali jsme partnerství se společností Sophos, která je jedním s lídrů v oblasti nové generace kybernetické bezpečnosti, a rozšířili tak portfolio našich vendorů, potažmo nabízených bezpečnostních řešení.
Číst dále
1 2 3 4 5 6

Reference

Kvalitu našich služeb a zkušenosti dokládá mnoho zajímavých referencí.