PCS Dataguard

Aktuality

20.5.2020

Eugene Kaspersky spouští startupový akcelerátor na podporu turismu

Eugene Kaspersky, zakladatel a CEO společnosti Kaspersky, spustil turistický startupový akcelerátor “Kaspersky Exploring Russia”. Projekt se zaměřuje na podporu ruského turismu a zejména pak na pomoc mladým živnostníkům, kteří toto období mohou využít k nastartování svého podnikání.
Číst dále
19.5.2020

Množství útoků na bankomaty stouplo o 40 %

Nová verze bezpečnostního řešení Kaspersky Embedded Systems Security poskytuje pokročilé zabezpečení bankomatům, samoobslužným prodejním místům (PoS) a dalším zabudovaným zařízením se systémem Windows. Díky vylepšením je nyní možné toto řešení vzdáleně spravovat a aktualizovat i v místech s 2G internetovým pokrytím.
Číst dále
11.5.2020

DDoS útoky v období pandemie – ztrojnásobil se počet útoků na stránky úřadů

Z dat čtvrtletního reportu společnosti Kaspersky zaměřeného na DDoS útoky vyplývá, že se zvýšil celkový počet DDoS útoků. Strmě stouplo především množství útoků na internetové stránky místních úřadů a vzdělávacích institucí.
Číst dále
28.4.2020

Kyberzločinci zneužívají pandemii Covid-19 a budují spamovací a phishingovou infrastrukturu

Během uplynulých dvou měsíců zanechal COVID-19 zásadní stopu v doménovém prostoru internetu. Záznamy transparentnosti vydávání certifikátů od hlavních certifikačních autorit ukázaly významný nárůst počtu SSL certifikátů pro webové stránky používající ve svých názvech slova „corona“ nebo „covid“.
Číst dále
28.4.2020

Uzavřeli jsme spolupráci s firmou Sophos

Navázali jsme partnerství se společností Sophos, která je jedním s lídrů v oblasti nové generace kybernetické bezpečnosti, a rozšířili tak portfolio našich vendorů, potažmo nabízených bezpečnostních řešení.
Číst dále
22.4.2020

Finanční hrozby byly zacílené převážně na firemní uživatele

21. dubna 2020 Za celý loňský rok bylo bankovními trojskými koni napadeno 773 943 uživatelů bezpečnostních řešení Kaspersky.
Číst dále
17.4.2020

Kaspersky vylepšuje ochranu vzdálených pracovišť a šedého IT

Nová generace bezpečnostního řešení Kaspersky Endpoint Security Cloud přináší firmám větší kontrolu nad šedým IT.
Číst dále
17.4.2020

Falešné video-hovorové aplikace skrývají malware

Vzhledem k povinné izolaci a přesunu práce z kanceláří do obyváků a domácích pracoven se odborníci z Kaspersky zaměřili na kyberhrozby zacílené na videokonferenční aplikace.
Číst dále
6.4.2020

Největší rizika číhající na děti v online světě

Podle studie společnosti Kaspersky považuje více než čtvrtina (28 %) rodičů, jejichž dětem je mezi 7 a 12 lety, škodlivý obsah (násilný nebo sexuální) za největší riziko, se kterým se jejich potomci mohou na internetu setkat.
Číst dále
1 2 3 4 5 6

Reference

Kvalitu našich služeb a zkušenosti dokládá mnoho zajímavých referencí.