PCS Dataguard

Aktuality

6.8.2019

Cloud může zvýšit bezpečnost dat, podniky stále častěji využívají CASB

Nástroje typu cloud access security broker (CASB) poskytují základ firemního zabezpečení cloudu. Zajišťují viditelnost celého cloudového prostředí bez ohledu na to, jaký typ cloudu firma používá, a umožňují integraci cloudu se stávajícími bezpečnostními řešeními.
Číst dále
1.8.2019

Bankovní trojští koně podnikají nájezdy na korporátní sítě

V prvním pololetí tohoto roku zaútočil malware určený pro krádeže peněz, kryptoměn a internetových finančních služeb na 430 000 uživatelů. Podle zjištění odborníků ze společnosti Kaspersky je to oproti loňskému prvnímu pololetí sedmiprocentní nárůst. Třetinu napadených (30,9 %) tvoří korporátní uživatelé – což je o polovinu více než loni (15,3 %).
Číst dále
22.5.2019

Spam a phishing v Q1 - vévodily falešné pracovní nabídky

Odborníkům ze společnosti Kaspersky Lab se v prvním čtvrtletí tohoto roku podařilo odhalit velké množství propracovaných spamů, které vypadaly jako nabídky zaměstnání.
Číst dále
23.4.2019

Evropská komise podpořila produkty Kaspersky Lab

Společnost Kaspersky Lab informovala veřejnost o tom, že Evropská komise oficiálně potvrdila, že „nemá žádné důkazy o potenciálních problémech souvisejících s používáním produktů Kaspersky Lab.“
Číst dále
17.4.2019

Společnost PCS získala ocenění Kaspersky Lab Best partner 2018

27. a 28. března 2019 uspořádala společnost Kaspersky Lab v Praze své výroční setkání s partnery a resellery z České republiky a Slovenska.
Číst dále
1 3 4 5

Reference

Kvalitu našich služeb a zkušenosti dokládá mnoho zajímavých referencí.